19.10. 2013

Orientační vytrvalostní cyklojízda na "Zbraslavském velbloudovi" na mapách v okolí Pražské Zbraslavi je za námi a všem děkuji za účast.
Z ranní mlhy se vyklubal krásný slunečný den jako stvořený na pěknou dlouhou vyjížďku. V dopolední etapě o dvou okruzích na kopci okolo Cukráku jste se mohli pokochat výhledy i si trochu zabloudit v roklích. Několik jezdců to zcela naplnilo zážitky, že už jich víc nebyli schopní vstřebat a raději odpoledne už nejeli. Odpolední rozjezd po Zbraslavských zákoutích a pak šplhání na Keltské hradiště za Vltavou prověřilo i ty nejodolnější.
Vítězství bral Kouřa v celkovém čase 4 hodin a 4 minut s 61 najetými kilometry. Jen unikající duše na závěrečném stoupání od Zbraslavského mostu asi připravila o prvenství Martina Štěňhu, který měl jen o minutu horší čas. Třetí dojel Pavel Muller také s velmi dobrým časem 4 h. 34 min. V ženách nejrychleji prolétla trať Míša Lacigová před Jarkou a Jindrou. Během závodu jsme rádi využívali pohostinnosti Zbraslavské hospůdky Kamínka a myslím, že jejího zázemí jistě někdy rádi využijeme.
Příba

PODÍVEJ SE NA FOTKY v albu na google.com


Výsledky Zbraslavského Velblouda 19. 10. 2013
verze v pdf
Rozpis Zbraslavského velblouda 2013 v pdf

Pokyny Zbraslavského velblouda 2013 v pdf


Fotky z prostoru závodu

Ahoj Příba (prriba@volny.cz)


PODÍVEJTE SE JAK TO PROBÍHALO V ROCE 2012
na prriba.uvadi.cz

Tvoří Prriba