Biková zabíjačka - Zběšičky
5. - 8. 10. 2012
V pátek jsem společně se Štěpánem, Frantou, Soušlem a Márou jeli vlakem do Tábora. I když hrozila tma vyrazili jsme po singltreku podél Lužnice ke Stádleckému mostu. Bylo to dost drsný, Mára sletěl málem do řeky a Soušl utrh patku. Naštěstí jsme se dali dohromady a své šrámy vyléčili v hospodách cestou od mostu na chalupu ke Štěpánovi. Štěpán hospody vynechal, takže když jsme dorazili, bylo už zabito a připravovali se čerstvá jatýrka. Na chalupě také už čekali rozjaření kluci s naraženou Kácovskou dvanáctkou.


V sobotu bylo nádherné počasí, takže jsme vyjeli na dlouhý výlet na Zvíkov. Bohužel jsme za Milevskem vybrali cestu po nepoužívané červené zn. vedoucí podél plotu obory. Pak už jsme se ale stočili přímo n Orlické přehradě a dojeli na oběd do Zvíkovského pivovaru. Po obědě jsme dali bohužel občas nesjízdný, ale krásný singltrek podél přehrady nad skalami. Zpátky jsme už volili rychlé šotoliny, ale stejně jsme dojeli až za tmy. Věčer jsme si nacpali břicha zase skopovým:-).


Neděle skoro celá propršela, ale přesto jsme na večer udělali krátkou vyjížďku do Sepekova.


V pondělí nás na Přejezd moc nezůstalo, jen já, Štěpána Franta. Kus cesty přes Sepekov do Nadějkova s náma ještě jel Petr a Míla, kteří se pak vrátili terénem po žluté zn. My jsme pokračovali po odlehlých silnicích, šotolinových cestách a lesních pěšinách na Javorovou skálu u sjezdovky Monínec. Lesem kolem sjezdovky jsme sjeli dolu a dojeli na oběd do Prčic. Po obědě jsem kluky poprvé svedl ze správné trasy a pak ještě jednou před Konopištěm. Nakonec jsme ale ještě za světla dojeli do Benešova, kde jsme těsně stihli vlak do Prahy.

Podívej se rovnou na velké fotky
Tvoří
Prriba