Šumava, Filipova Huť
31.1.-5.2.2012
Podívej se rovnou na velké fotky
Bohužel mi nevyšel celý týden, ale už v úterý večer jsme se Štěpánem na Filipovu Huť dorazili. Přivezli jsme soudek Únětic, takže bylo hned veselo.

STŘEDA 1.2.- Podařilo se nám naplánovat přejezd do Železné Rudy, kam pro nás přijel autem Žeryk. Po cestě nabral Vlka a Máru v Prášilech. Já, Soušl, Štěpán a Jiřík jsme dali nakonec 50 km přes Javoří pilu, Prášily,Hůrku a přes Polom k Rudě a pak ještě okolo přes sedlo u Gerlovy Huťě na Belveder do pivovaru, kde jsme měli sraz s ostatními.


ČTVRTEK 2.2.- Mrazy zesílili, takže jsme dali Horskou Kvildu, Zhůří, Přilbu, pak sjezd do Kvildy na oběd Na pile a zpět přes Prameny Vltavy a Černou horu.


PÁTEK 3.2.Mažeme zelený, venku je asi -17. Vyrážíme do vesnické hospy v Nicově. Přes H. Kvildu, a Churáňovské závodní tratě jsme dojeli nad Popelnou. Následoval sjezd jen vyšlapanou stopou a na závěr "zkratkou "smrčkama do Nicova. Po výborné polévce a něčeho od masa (Krkovici) v tamější"zavřené" hospodě pak stoupáme zpět nad Popelnou a pak údolím po červené zn. na Zlatou studnu/někdo Zhůří a dál na Filipku.


NEDĚLE 5.2.- Sobotu jsem vynechal kvůli zesílenému kašli, ale kluci dali i přes nepříjemné sněžení a zimu výlet na Pláně. V neděli jsme vyrazili jen na Březník, kde letos konečně otevřeli hospodu.
Tvoří
Prriba