PŘEJEZD Beskyd
1. - 4.10.2009
Podívej se rovnou na velké fotky

Čtvrtek
Vlakem do Třince, Výjezd na Javorový (1032m) po modré zn. a dál po hřebenu na červenou zn. přes Slavíč na Malý Polom a dál po hranicích na Bílý Kříž. Ubytování v hotelu Sulov.(38 km)


Pátek
Jedeme na Lysou Horu (1323m) a pak scházíme/sjíždíme po červené zn.do Ostravice. Tam obědváme v Sauně a pak objíždíme Smrk po cyklostezce a modré zn. do údolí Čeladenky a pak už stoupáme po červené zn., pak po trase drtiče a nakonec po zelené zn. na Pustevny. Spíme na chatě Šumná.(30 km)


Sobota
Dáváme klasickou hřebenovku přes Martiňák, pak klesáme a zase stoupáme na Třeštík. Hospoda se rekonstruuje :(. Pak pokračujeme po červené zn. s objížďkou kolem Vysoké směrem na Soláň. Tam Obědváme. Pak jedem ještě kus po červené a pak sjíždíme po modré zn. na Díly. Po večeři sjíždíme po silnici do Valašské Bystřice a Ubytováváme se Na hřišti. (50 km)


Neděle
Stoupáme po červené zn. na Ptáčnici a pak po žluté přes Cáb (oběd)na červenou zn. vedoucí na jih na hřeben Vsetínských vrchů. Po nich pak sjíždíme po žluté zn. vedoucí krásnými loukami s kvetoucími ocúny do Vsetína. Odtamtud frčíme do Prahy vlakem a zase celou cestu trávíme v jídeláku.
Tvoří
Prriba