Filipova huť - Šumava
29.1.-1.2.2009
Podívej se rovnou na velké fotky
Ve čtvrtek jsem já s Ropákem a Volfem a pak i Štěpánem doplnili lyžníky Máru, Žéru, Bábíka a Soušla, kteří tam byli už od začátku týdne. Motali jsme se kolem Kvildy, Borové Lady, Nové Huti a Horské Kvildy, kde jsme se všichni konečně sešli (až na Ropáka s Volfem). Večer jsme pak ještě navštívili hospodu Hájenku.


V pátek ráno odjel Soušl na svatbu (snad ne svojí?). A my ostatní jsme jeli přes Modravu, Javoří pilu na Poledník. Pak jsme sjeli dolu do Prášil na oběd. Bábík dal navíc okruh k jezeru Laka. Zpátky jsme dali pašeráckou stezku a pak večeři v Klostermanově chatě na Modravě.


V pátek večer přijel ještě Vlk a David. Volf onemocněl. Dali jsme Kvildu, kde hospoda zlákala Vlka s Ropákem. Dál jsme jeli po žluté zn. vedoucí přes obávanou "Nývltovu stěnu" do Nových Hutí. Tam jsme obědvali a pak pokračovali přes Pláně na Churáňov a pak ještě přes Zhůří na Horskou Kvildu. Večer odjel Štěpán a my navštívili Hájenku i Korýtko.


v neděli jsme se zabalili a vyrazili jsme na Březník. Volf s Ropákem jeli do Prahy dřív. Z Březníku jsme ještě, já , Bábík, Vlk a David, dojeli přes Černou horu do Borové Lady, kde nás Mára a Žéra vyzvedli autem.
Tvoří
Prriba